AI, ML та Предиктивна аналітика Інфра-структурні Моніторинг та технічна підтримка AI, ML и Предиктивная аналитика Инфра-структурные ИТ-безопасность Мониторинг и техническая поддержка

IoT рішення

Компанія AM-BITS має практичний досвід успішної реалізації IoT-рішень для корпоративних замовників. Ми використовуємо Apache Hadoop HDP/HDF для побудови систем масової паралельної обробки MPP та інструменти TIBCO для віртуалізації даних.

 

Комбінація найкращих технологій дозволяє нам створювати програмно-апаратний комплекс з подійно-орієнтованою архітектурою, оптимізуючи взаємодію сенсорів та інших мережевих пристроїв на всіх етапах бізнес-циклу:

  • Real-time моніторинг і збір даних на основі попередньо встановлених event-driven тригерів
  • Передача даних до основних вузлів і серверів корпоративної мережі
  • Обробка даних і предиктивна аналітика
  • Багатоканальна інтеграція даних
  • Цілісна презентація отриманих результатів

 

Концепція IoT дозволяє автоматизувати обмін даними в режимі real-time та мінімізувати людський фактор. Це робить розробку та впровадження IoT-рішень дуже затребуваними серед світових лідерів у галузі великого рітейлу, мобільного телекому, фінтеку, банківських послуг, електронної комерції тощо. Концепція IoT лежить в основі багатьох бізнес-рішень глобальних компаній, таких як Amazon, Google, Airbus, Cisco, CAT, General Electric.

Наші кейси з напрямку IoT рішення

Вас можуть зацікавити рішення