AI, ML та Предиктивна аналітика Інфра-структурні Моніторинг та технічна підтримка AI, ML и Предиктивная аналитика Инфра-структурные ИТ-безопасность Мониторинг и техническая поддержка

Моніторинг та технічна підтримка

Сервісна служба компанії АМ-БІТС забезпечує технічну підтримку комплексних проектів в області мережевого, серверного обладнання, систем мережевої безпеки, систем зберігання даних та захисту корпоративних даних. АМ-БІТС є сервісним партнером HPE Service Delivery, та має право надавати сервісні послуги в рамках своїх компетенцій; а також прямим партнером Cisco AppDynamics, і має технічну кваліфікацією для впровадження APM систем.

Ми володіємо компетенціями за наступними напрямками:

• Технічна підтримка обчислювальних і мережних інфраструктур, систем мережевої безпеки (обладнання – HPE, Cisco, DellEMC; ПЗ – VMware, Windows Servers, Linux Servers, Veeam).

• Hadoop кластери Cloudera.

• Системи віртуалізації даних Tibco DV.

• Платформи управління бізнес-процесами (BPM) PEGA.

• Комплексні рішення для управління корпоративним контентом FileNet.

• Рішення з автоматизації управління ІТ-послугами Microfocus SM, UCMDB.

• Серверні операційні системи і корпоративні інфраструктури на базі рішень Microsoft, Unix/Linux, VMWare, Citrix.

• Моніторинг продуктивності додатків та стану ІТ інфраструктури (APM – application performance monitoring).

• Оптимізація роботи мережі, пріоретізація трафіку згідно класів, контроль метрик якості мережі (дизайн QoS – Quality of Service).

Кейси по моніторингу, забезпеченню якості та технічній підтримці

Вас можуть зацікавити рішення

Відгуки про нас

Ми вдячні команді AM-BITS за допомогу в налаштуванні рішення AppDynamics, яке стало ефективним інструментом для попередження недоліків в роботі додатків, мінімізувало час виявлення проблем та забезпечило їх швидке вирішення.

Oleksii Ivanov,
Deputy Chief Executive Officer, Business Development, Insurance company “Ingo Ukraine”

Дякуємо спеціалістам компанії АМ-БІТС за висококомпетентну технічну підтримку серверного обладнання та систем зберiгання даних виробництва Hewlett Packard Enterprise. Хочемо відзначити надання якісного рівня сервісу з проактивною складовою, скоординовану роботу команди та оперативне реагування на запити.

Покоса Анатолій,
ТОВ «Лайфселл»,

Начальник департаменту інформаційної безпеки та розвитку IT-інфраструктури