Умови та правила

 

Останнє оновлення: 29 лютого 2020 року

Ознайомтесь з цими Умовами та правилами перед користуванням нашими Послугами. 

Тлумачення та визначення

Тлумачення

Слова, написані з великої літери, мають значення, визначені у даних Умовах.

 

Наведені нижче визначення мають однакове значення незалежно від того, чи вказани вони в однині чи множині.

Визначення

У цих Умовах та правилах терміни мають такі значення:

• Афілійована особа означає юридичну особу, яка контролює, контролюється або перебуває під спільним контролем зі стороною, де «контроль» означає володіння 50% або більше акцій, частки акцій або інших цінних паперів, що дають право голосу на виборах директорів або інших керівних органів.

• Компанія (іменована також «Компанія», «Ми», «Нас» або «Наш» у цих Умовах) означає ТОВ «АМ-БІТС», бульвар Лесі Українки, 27/2, 01014, Київ, Україна.

• Країна означає Україна

• Послуги відноситься до Веб-сайта.

• Умови та правила (також іменовані «Умови») означають ці Умови та правила, що становлять угоду між Вами та Компанією щодо використання Послуг.

 

• Послуги соціальних медіа третьої сторони означає будь-які послуги або контент (включно з даними, інформацією, продуктами чи послугами), що надаються третьою стороною, які можуть відображатися, включатися або бути доступними у складі Послуг.

• Веб-сайт стосується веб-сайту, доступного за адресою https://am-bits.com/

• Ви означаєте особу, яка отримує доступ до Послуг або користується ними, або компанію чи іншу юридичну особу, від імені якої така особа отримує доступ або використовує Послуги, залежно від обставин.

Підтвердження

Дані Умови та правила регулюють користування Послугами, та складають угоду, яка діє між Вами та Компанією. Ці Умови та правила встановлюють права та обов’язки всіх користувачів Послуг.

 

Ваш доступ до Послуг та користування ними залежить від Вашої згоди та дотримання цих Умов. Ці Умови та правила застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ або використовують Послуги.

Отримавши доступ або використовуючи Послуги, Ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов. Якщо Ви не згодні з будь-якою частиною цих Умов, Ви не можете отримати доступ до Послуг.

Ваш доступ до Послуг та користування ними також залежить від Вашої згоди та дотримання Політики конфіденційності Компанії. У нашій Політиці конфіденційності описується наша політика та процедури щодо збору, використання та розкриття Вашої особистої інформації, коли Ви використовуєте Додаток або Веб-сайт, а також описуються Ваше право на конфіденційність і те, як закон захищає Вас. Будь ласка, уважно прочитайте нашу Політику конфіденційності, перш ніж використовувати наші Послуги.

 

Посилання на інші сайти

Наші Послуги можуть містити посилання на сторонні веб-сайти або послуги, які не належать або не контролюються Компанією.

Компанія не контролює та не несе відповідальності за зміст, політику конфіденційності чи дії будь-яких веб-сайтів чи третіх осіб. Крім того, Ви визнаєте та погоджуєтеся, що Компанія не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які втрати чи збитки, спричинені або ймовірно спричинені використанням або у зв’язку з використанням будь-якого такого змісту, товарів чи послуг, доступних на або через будь-які такі веб-сайти чи служби.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам ознайомитися з умовами та правилами та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх веб-сайтів або служб, які Ви відвідуєте.

 

Припинення

Ми можемо припинити або призупинити Ваш доступ негайно, без попереднього повідомлення чи відповідальності, з будь-якої причини, зокрема, без обмежень, якщо ви порушите ці Умови та правила.

Після припинення Ваше право користуватися Послугами буде негайно припинено.

 

Обмеження відповідальності

Незважаючи на будь-які збитки, яких Ви можете понести, повна відповідальність Компанії та будь-кого з її постачальників згідно з будь-яким положенням цих Умов і Ваш виключний засіб правового захисту за все вищезазначене обмежується сумою, фактично сплаченою Вами за Послуги, або 100 доларами США, якщо Ви не користувалися Послугами.

У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, за жодних обставин Компанія або її постачальники не несуть відповідальності за будь-які спеціальні, випадкові, непрямі чи випадкові збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитки через втрату прибутку, втрату даних або іншу інформацію, через простой, за тілесні ушкодження, порушення конфіденційності, що виникає або будь-яким чином пов’язана з використанням або неможливістю використовувати Послуги, стороннє програмне забезпечення та/або апаратне забезпечення третьої сторони, що використовується з Послугами, або іншим чином у зв’язку з будь-яким положенням цих Умов), навіть якщо Компанію або будь-якого постачальника було повідомлено про можливість таких збитків і навіть якщо засіб правового захисту не досягає своєї основної мети.

Деякі штати не допускають виключення непрямих гарантій або обмеження відповідальності за випадкові чи непрямі збитки, що означає, що деякі з наведених вище обмежень можуть не застосовуватися. У цих штатах відповідальність кожної сторони буде обмежена максимальним обсягом, дозволеним законом.

 

Застереження «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНО»

Послуги надаються Вам «ЯК Є» та «ЯК ДОСТУПНО» та з усіма недоліками та дефектами без будь-яких гарантій. У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, Компанія від свого власного імені та від імені своїх Афілійованих осіб, своїх та їхніх відповідних ліцензіарів і постачальників послуг прямо відмовляється від усіх гарантій, явних, непрямих, законодавчих чи інших, щодо обслуговування, включно з усіма непрямими гарантіями комерційної придатності, придатності для певної мети, права власності та непорушення прав, а також гарантії, які можуть виникнути в ході угод, ходу роботи, використання або торгової практики.

Не обмежуючись вищезазначеним, Компанія не надає жодних гарантій чи зобов’язань, а також не робить будь-яких заяв про те, що Послуги відповідатимуть Вашим вимогам, досягнуть будь-яких запланованих результатів, будуть сумісними чи працюватимуть з будь-яким іншим програмним забезпеченням, програмами, системами чи службами, працюватимуть без перерв, відповідатимуть будь-яким стандартам продуктивності чи надійності або будуть безпомилковими, або що будь-які помилки чи дефекти можуть або будуть виправлені.

Не обмежуючи вищезазначене, ані Компанія, ані будь-який із її постачальників не роблять жодних заяв чи гарантій будь-якого роду, прямих чи неявних: (i) щодо роботи чи доступності Послуг або інформації, вмісту, матеріалів чи продуктів включені до них; (ii) що Послуги будуть безперебійними або без помилок; (iii) щодо точності, надійності або актуальності будь-якої інформації чи вмісту, наданого через Послуги; або (iv) що Послуги, сервери, зміст або електронні листи, надіслані Компанією або від її імені, не містять вірусів, скриптів, троянських програм, черв’яків, шкідливого програмного забезпечення, бомб уповільненої дії та інших шкідливих компонентів.

Деякі юрисдикції не дозволяють виключати певні типи гарантій або обмежень застосовних законних прав споживача, тому деякі або всі вищезазначені виключення та обмеження можуть не стосуватися Вас. Але в такому випадку виключення та обмеження, викладені в цьому розділі, будуть застосовані в максимальному обсязі, передбаченому чинним законодавством.

 

Застосовне право

Закони Країни, за винятком колізійних норм, регулюють ці Умови та Ваше користування Послугами. Використання Вами Додатку також може регулюватися іншими місцевими, державними, національними нормами чи міжнародним законодавством.

Вирішення спорів

Якщо у Вас виникли сумніви або спори щодо Послуг, Ви погоджуєтеся спочатку спробувати вирішити спори неформально, зв’язавшись з Компанією.

Для користувачів з Європейського Союзу (ЄС)

Якщо Ви є користувачем з Європейського Союзу, переважну силу матимуть обов’язкові положення законодавства країни, в якій Ви проживаєте.

Відповідність законодавству США

Ви заявляєте та гарантуєте, що (i) Ви не перебуваєте в країні, на яку поширюється урядове ембарго Сполучених Штатів, або яка була визначена урядом Сполучених Штатів як країна, що «підтримує терористів», і (ii) Вас не внесено до будь-якого урядового списку Сполучених Штатів заборонених або обмежених сторін.

Подільність і відмова

Подільність

Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано таким, що не має законної сили або є недійсним, таке положення буде змінено та витлумачено для досягнення цілей такого положення в максимально можливій мірі відповідно до чинного законодавства, а решта положень залишатимуться в повній силі.

Відмова

За винятком випадків, передбачених цим документом, неспроможність скористатися правом або вимагати виконання зобов’язання за цими Умовами не впливає на здатність сторони скористатися таким правом або вимагати такого виконання в будь-який час після цього, а також відмова від порушення вважається відмовою. будь-якого подальшого порушення.

Переклад

Ці Умови та правила можуть бути перекладені та доступні Вам при користуванні Послугами.

Ви погоджуєтеся, що оригінальний текст англійською мовою матиме переважну силу у разі спорів.

Зміни цих Умов

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови в будь-який час. Якщо зміна є суттєвою, ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити про це принаймні за 30 днів до того, як будь-які нові Умови набудуть чинності. Що саме вважатиметься суттєвою зміною, визначатиметься на наш власний розсуд.

Продовжуючи доступ або користування нашими Послугами після того, як ці зміни набудуть чинності, Ви погоджуєтеся дотримуватися переглянутих Умов. Якщо Ви не згодні з новими Умовами, повністю або частково, припиніть користування веб-сайтом та Послугами.

Контактна інформація

Якщо у вас виникли запитання щодо цих Умов, ви можете зв’язатися з нами:

• Електронною поштою: sales@am-bits.com

• Відвідавши цю сторінку на нашому веб-сайті: https://am-bits.com/contact-ua

• За номером телефону: +38 044 225 66 52