ВІДГУКИ

Ми вдячні команді AM-BITS за допомогу в налаштуванні рішення AppDynamics, яке стало ефективним інструментом для попередження недоліків в роботі додатків, мінімізувало час виявлення проблем та забезпечило їх швидке вирішення.

Evgeniy Ryzhkov,
CIO,
Foreign Enterprise «1+1 Production»

Дякуємо спеціалістам компанії АМ-БІТС за висококомпетентну технічну підтримку серверного обладнання та систем зберiгання даних виробництва Hewlett Packard Enterprise. Хочемо відзначити надання якісного рівня сервісу з проактивною складовою, скоординовану роботу команди та оперативне реагування на запити.

Покоса Анатолій,
ТОВ «Лайфселл»
Начальник департаменту інформаційної безпеки та розвитку IT-інфраструктури

Ми звернулися до компанії АМ-БІТС із проханням допомогти об’єднати існуючий on-prem домен в Active Directory та хмарні облікові записи в Office 365 із подальшим управлінням інфраструктурою з on-prem домену. Дякуємо команді АМ-БІТС за глибокий аналіз завдання та його професійне виконання у зазначені терміни, а також за допомогу в налаштуванні серверного комплексу на базі обладнання Lenovo для підвищення продуктивності наших корпоративних баз даних.

Vadym Bogatyrenko
Head of Information Technology
Insurance company “VUSO”

You’re one of the best partners I’ve ever worked with in terms of their responsiveness and professionalism. There’s a level of trust and communication between our teams that makes everything easy.

Dmitry Bidny,
Sales Director, Radware

At Hewlett Packard Enterprise, partners like you are at the center of everything we do. Because you are essential to our success, we are committed to our growth together.

Boris Bauk,
HPE Partner Business Manager

Фахівцями компанії AM-BITS були успішно реалізовані завдання під час проекту з комплексної модернізації та мережевої безпеки головного офісу на базі обладнання Cisco. Був впроваджений захист периметру і корпоративної електронної пошти, організовано безпечне підключення віддалених користувачів і філій компанії, забезпечений безпечний, відмовостійкий доступ до мережі Інтернет і розроблена стратегія розвитку комплексної мережевої архітектури компанії з урахуванням перспективи подальшого розвитку мережевої інфраструктури АСК “Інго Україна”.

Oleksii Ivanov,
Deputy Chief Executive Officer, Business Development, Insurance company “Ingo Ukraine”

З допомогою фахівців AM-BITS ми успішно завершили проект по введенню в експлуатацію нового програмно-апаратного комплексу на базі передового серверного обладнання HPE, платформи віртуалізації від VMware і програмних компонентів системи резервного копіювання Veeam.
Рекомендуємо компанію AM-BITS як надійного ділового партнера зі штатом підготовлених інженерів та досвідом в реалізації і подальшого сервісного супроводження складних і комплексних проектів.

Oleksii Ivanov,
Deputy Chief Executive Officer, Business Development, Insurance company “Ingo Ukraine”

We at DELL Technologies value our partnership and would like to thank you for the amazing results throughout this challenging year.

Vytautas Ambrazaitis,
Channel Manager Dell Technologies

Висловлюємо подяку інженерам відділу інформаційної безпеки компанії АМ-БІТС за професіоналізм та оперативність. Швидка, якісна та продуктивна реалізація проекту дозволила: зробити більш ефективною мережеву інфраструктуру банку, підвищити рівень безпеки мережі без шкоди для продуктивності клієнтських та банківських сервісів, спростити адміністрування обладнання, контролювати Інтернет трафік користувачів.

Матвій Снітко,
Заступник Голови Правління АТ «Перший Інвестиційний Банк»

Хочемо подякувати команді AM-BITS за успішну співпрацю в проекті по розміщенню резервних копій даних на ресурсах хмарної інфраструктури Microsoft Azure. Завдяки згуртованій роботі команд технічних спеціалістів
«АМ-БІТС» та УКРСИББАНК проект вдалося реалізувати у максимально стислий термін. Рекомендуємо ТОВ «АМ-БІТС» як надійного ділового партнера з підтвердженою експертизою в галузі хмарних рішень.

Сергій Загорулько,
Директор з питань ІТ, Заступник Голови Правління АТ “Укрсиббанк”

Відповідно до умов договору компанією АМ-БІТС було виконано постачання серверного обладнання Dell EMC i ПЗ VMware. Всі зобов’язання за Договором виконано в повному обсязі – обладнання було доставлено в обумовлені строки та відповідної якості. Враховуюче зазначене та позитивний досвід співпраці рекомендуємо компанію АМ-БІТС як надійного ділового партнера.

Ірина Кознова,
Начальник Управління забезпечення діяльності банку «АТ ПУМБ»

Підтверджуємо факт плідної співпраці щодо послуг з технічного супроводу та продовження гарантійного сервісу 24х7 для системи управління підприємством на базі обладнання Hewlett Packard Enterprise (HPE). Всі зобов’язання за договором компанією АМ-БІТС виконано якісно, в повному обсязі і в обумовлені договором строки.

Сергій Новосад,
Начальник Департаменту ІТіТ ПрАТ «Рівнеобленерго»

Вдячні компанії АМ-БІТС  та підтверджуємо факт плідної співпраці по проекту з впровадження корпоративної системи резервного копіювання даних. В межах договору виконано поставку дискових бібліотек Dell EMC та надано послуги з налаштування системи. Всі зобов’язання за договором виконало якісно і в обумовлені договором строки.

Богдан Кобзаренко,
Керівник з питань впровадження ІТ рішень, АТ «Райффайзен Банк»

Рекомендуємо ТОВ «АМ-БІТС» як надійного ділового партнера, який має штат підготовлених інженерів та досвід у реалізації та подальшому сервісному супроводі складних та комплексних проектів. Впровадження гібридної ІТ-інфраструктури дозволило страховій компанії забезпечити максимальну надійність своїх ІТ-систем, ефективно працювати та надавати якісні послуги своїм клієнтам навіть під час блекаутів.

Oleksii Ivanov,
Deputy Chief Executive Officer, Business Development, Insurance company «Ingo Ukraine»

GMS

Висловлюємо подяку компанії АМ-БІТС в рамках проекту з розробки, впровадження та технічної підтримки високонавантажених інформаційних систем, що працюють в режимі реального часу на базі гібридної інфраструктури, а також рішення для Enterprise Data Hub.

Також хочемо відзначити, що впроваджене рішення не тільки має потужний набір інструментів і засобів для моніторингу, аналізу практично будь-якого компонента ІТ-інфраструктури, але і дуже зручне і приємне у використанні.

Mykhailo Kupchyk,
Senior Development Engineer, GMS