ФЛЕШ-МАСИВИ HPE NIMBLE STORAGE ALL FLASH

поєднують в собі архітектуру, оптимізовану для флеш-накопичувачів, і прогнозну аналітику HPE InfoSight для швидкого і надійного доступу до даних і їх гарантованої доступності на рівні 99,9999%.
Масиви дуже прості в розгортанні та використанні, вони готові до роботи в хмарі, забезпечуючи мобільність даних в хмарі за допомогою рішень HPE Cloud Volumes. Флеш-масиви HPE Nimble Storage забезпечують комплексне ліцензування, прості процедури оновлення та гнучкі варіанти оплати – при цьому вони готові до вимог новітніх технологій, таких як NVMe і Storage Class Memory (SCM).

Цільове призначення масивів
HPE Nimble Storage All Flash

підходять практично для будь-яких навантажень, в тому числі:
Гібридні СЗД Nimble можуть успішно використовуватися для наступних завдань:

HPE Nimble Storage

10 років поспіль Nimble Storage є однією з найбільш швидкозростаючих платформ для корпоративного зберігання даних.

Її архітектура “поза часом”…, її продуктивність, стійкість до збоїв та інтелектуальна складова мають відмінну репутацію.

Абсолютна відмовостійкість

Флеш-масиви HPE Nimble Storage мають гарантовану доступність 99,9999% . Потрійний паритетний RAID масив (Triple + Parity) може функціонувати навіть при трьох одночасних збоях в роботі накопичувачів, а також надає додатковий захист завдяки контролю парності всередині накопичувача.
Шифрування, сертифіковане за стандартом FIPS, забезпечує захист даних при їх зберіганні і передачі, також є вбудована функція безповоротного знищення даних, вбудовані функції створення знімків (snapshots), а також передбачена інтеграція з провідним ПО для резервного копіювання.

Чому варто звернутися до
AM-BITS?

Компанія АМ-БІТС є платиновим сертифікованим партнером Hewlett Packard Enterprise (HPE Platinum Certified Partner), і має спеціалізації:

Заповніть реєстраційну форму для замовлення демо обладнання