Моніторинг додатків (APM)

Огляд продукту Cisco AppDynamics

AppDynamics – це єдиний набір додатків та рішень в галузі моніторингу бізнес продуктивності, який гарантує, що кожна частина навіть найскладніших мульти-хмарових середовищ, буде добре видна та оптимізована для забезпечення росту бізнесу.

Це рішення пропонує іноваційні технології, яких немає в жодних інших рішеннях систем моніторингу продуктивності. AppDynamics базується на найінтелектуальнішому підході моніторингу продуктивності додатків та досвіду користувачів, а саме App iQ Platform.

Application Performance Management

APM автоматично виявляє, наносить на карту та візуалізує критичні транзакції користувачів за допомогою сервісних додатків та інфраструктурних залежностей. Команда має єдине джерело правдивої інформація для фокусування на end-to-end продуктивності у контексті користувацького досвіду замість моніторингу окремих сервісів.

Baseline performance

За допомогою машинного навчання система визначає, що таке нормальна продуктивність і може повідомити, коли значення відхиляється. AppDynamics APM інтегрований з ServiceNow, PagerDuty та Jira таким чином, що вас буде проінформовано про проблему до того, як замовник її зафіксує.

Сode-level діагностика

Система має глибокі діагностичні можливості та дозволяє визначити причину проблеми та показати її у конкретному рядку коду.

Контекстні відповіді

Дані додатків, інфраструктурні дані та бізнес дані автоматично корелюються в реальному часі та формують відповіді на питання заздалегідь.

End User Monitoring

Система дозволяє відслідковувати кожну бізнес транзакцію сесії користувача зі швидкою та глибокою діагностикою.

 • Глибока видимість коду у WEB та мобільних додатках
 • Автоматичний захват похибок, мережевих запитів, аварій, інформації про завантаження сторінки та інших метрик та показників для кажної сесії користувача.
 • Ідентифікація front-end проблем та розуміння як API третіх розробників впливають на додатки та WEB продуктивність
 • Трасування від front-end до back-end залежностей додатків за допомогою APM

Проактивне управління ключовими бізнес транзакціями

 • Швидка реакція на порушення продуктивності WEB додатків
 • Постійний та активний моніторинг ключових транзакцій користувачів WEB-додатків за допомогою авто визначення пов’язаних бізнес транзакцій
 • Проактивна ідентифікація проблем із Baseline перевіркою
 • Швидке усунення проблем кореляції бізнес транзакцій у контексті сесій

Вдосконалення досвіду користувачів завдяки управлінню продуктивністю

 • Покращення бізнес результатів за рахунок управління часом реакції для різних географічних зон користувачів
 • Кореляція збоїв мобільних додатків з бізнес результатами
 • Оптимізація досвіду користувачыв, фіксація кожної дії користувача
 • Підвищення ступеню конверсії і рівня задоволення користувачів шляхом відстеження та аналізу бізнес-транзакцій і взаємодії з рішеннями третіх осіб

Infrastructure Visibility

Модуль Server Visibility дозволяє надати глибоке розуміння таких метрик як disk I/O, пропускна можливість, завантаження CPU та використання пам’яті.

Продуктивність Баз Даних

За допомогою спеціального колектора, який не вимагає інсталяції, проводиться збір інформації про продуктивність Баз Даних

Network Visibility

Авто-виявлення балансувальників навантаження і візуалізація метрик мережевої продуктивності в контексті продуктивності додатків

Низьке навантаження на інфраструктуру

AppDynamics дозволяє управляти інфраструктурою, не створюючи додаткового навантаження на неї. Сервіс доступний як для SaaS так і on-premise.

Business Performance Monitoring

Що таке Business IQ?

Business IQ дає миттєву, ясну, актуальну кореляцію між продуктивністю додатку, призначеним для користувача досвідом і бізнес результатами.

Контекстні відповіді

Важливе розуміння як продуктивність впливає на ваших замовників та бізнес. Відображається контекстна інформація по кожній тразакції, сегменту коричтувачів, версії ПЗ або по повному бізнес-процесу.

Спрощене дослідження даних

Легке дослідження подій та метрик додатків чи інфраструктури з SQL-based AppD Query Language (ADQL).

Фокус на важливе

KPI додатків та бізнесу аналізуються та відображаються як єдина об’єднана платформа для розширення та обгрунтування інвестицій та в доопрацювання додатків, а також приоритизацію додатків.

Якщо Ви маєте комерційний інтерес з даного питання звертайтесь, будемо раді допомогти.