Про компанію

НАША МІСІЯ

line

Ми допомагаємо компаніям переступити через технологічні обмеження, відкриваємо нові можливості та надаємо засоби для втілення інноваційних ідей вже сьогодні.

НАШІ ПОСЛУГИ

line

Компанія AM-БITС є системним інтегратором IT рішень в галузі мережевої та обчислювальної інфраструктур, систем візуалізації та безпеки при підтримці наших партнерів.

Успішний бізнес може бути побудований на інноваційних ідеях та надійній, екномічно ефективній ІТ-платформі. Під-час розробки рішень, наша команда комбінує ці параметри,завдяки чому АМ-БІТС, як незалежний постачальник ІТ-послуг, допомагає своїм клієнтам шляхом консультування, впровадження нових рішень й оптимізації експлуатаційних витрат на ІТ.

Ми розроблюємо індивідуальні ІТ-стратегії та робимо впровадження перспективних систем, що базуються на застосуванні ефективних методів і перевірених технологій таких лідерів ринку як HPE, Cisco, DELL, VMWare, Microsoft, Fujitsu, IBM та ін.

Ми розраховуємо на тісний діалог з клієнтами та готові бути максимально гнучкими, щоб зробити проект успішним. Ми впевнені у результаті, оскільки володіємо практичним досвідом та технічною кваліфікацією, що необхідні для успіху впроваджуємих проектів.

НАШЕ БАЧЕННЯ

line

Успіх визначається вибором вірних інструментів.