Наші партнери

Cisco Systems, Inc. – світовий лідер у сфері мережевих технологій, що змінюють способи спілкування людей, зв’язку та спільної роботи. Діяльність компанії зусереджена на п’яти основних технологічних спрямуваннях: магістральна маршрутизація, коммунікація та послуги; рушення для спільної роботи; віртуалізація центрів для обробки даних та хмарне обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу.

line

Cloudera — американська глобальна компанія-розробник ПЗ, що розробляє системи на основі Apache Hadoop, а також надає клієнтам послуги з технічної підтримки та навчання. Cloudera поширює Open Source дистрибутив Apache Hadoop – CDH (Cloudera Distribution Including Apache Hadoop), призначений для імплементації Big Data рішень на рівні Enterprise підприємств.

Компанію Cloudera було засновано в жовтні 2008 року в Бьорлінгеймі (штат Каліфорнія), у 2014-15 рр. були укладені контракти на поставку дистрибутивів Hadoop у MasterCard, Deloitte, Capgemini, SAP, Teradata і Microsoft, число співробітників компанії досягло тисячі. Наступний рік був пов’язаний з глобальним зростанням компанії, її офіси з’явилися в 12 країнах світу, а партнерів налічувалося вже понад 2,1 тис., У 2018 році відбулося злиття компаній Cloudera і Hortonworks, в результаті чого, за оцінкою аналітиків, була сформована найбільша партнерська екосистема Hadoop Distributions.

line

Hewlett Packard Enterprise (HPE) американська ІТ-компанія заснована у  2015 році разом з HP Inc після позподілу материнської компанії Hewlett-Packard на дві компанії. HPE розвиває та виробляє обладнання для корпоративних клієнтів, таке як: сервери, системи зберігання даних, мережі зберігання даних, мережеве обладнання, а також займається побудовою хмарних інфраструктур, системної інтеграції, конвергованими системами та розробляє програмне забезпечення Портфоліо

line

TIBCO американська компанія-розробник програмного забезпечення для організацій, один з основних постачальників сполучного програмного забезпечення. Заснована у 1986 році. Основна лінійка продуктів компанії — сполучне програмне забезпечення для інтеграції даних, обміну інформаційними повідомленнями між інформаційними системами управління бізнес-процесами, обробки складних подій, управління основними даними. З 2007 року компанія випускає BI-платформу на базі розробок поглиненої компанії Spotfire.

line

Oracle є багатонаціональною корпорацією штаб кватира якої знаходиться в Redwood Shores, Каліфорнія. Компанія, передусім, спеціалізується на розробці та продажу ПЗ і технологій для баз даних, хмарних інженерних систем і корпоративних програмних продуктів – у тому числі, систем управління базами даних.

Компанія також разробляє готові рішення та інструменти для розробки програмного забезпечення для планування ресурсів підприємства (ERP), програмного забезпеченя для управління взємовідносинами з клієнтами (CRM) та програмного забезпечення для управління ланцюгами поставок (SCM).

line

Dell Inc. (DELL) американська приватна ІТ-компанія, яка займається продажем, ремонтом та підтримкою комп’ютерів та супутніх товарів і послуг. Компанія є однією з найкрупніших технологічних корпорацій у світі, де працює більш ніж 103,300 людей по всьому світі. Компанія гарно відома своїми іноваціями в сфері електронної торгівлі.

lineVMware Inc. це дочірня компанія Dell Technologies, котра надає програмне забезпечення та послуги для хмарних рішень і платформи для віртуалізації. Вона була першою, комерційно успішною компанією, яка змогла віртуалізувати архітектуру x86. 

Програмне забезпечення VMware працює а платформі Microsoft Windows, Linux і macOS, у той самий час гіпервізор корпоративного програмного забезпечення для серверів VMware ESXi – запускається безпосередньо на сервірному обладнанні, не потребуючи базової операційної системи.
lineVeeam Software — приватна компанія, заснована у 2006 році, штаб-квартира знаходиться у місті Бар, Швейцарія. Компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення для резервного копіювання віртуальних машин і моніторингу віртуальних середовищ на базі платформ VMware і Hyper-V. Перші продукти Veeam – Veeam Monitor і Veeam Reporter, інструменти для моніторингу віртуальних інфраструктур, створення звітів, контролю та планування використання ресурсів. 10 жовтня 2006 року Veeam випустила першу безкоштовну утиліту для копіювання файлів між ESX-сервером і Windows-машиною під назвою FastSCP, а за підсумками 2017 року виручка компанії склала 827 млн ​​доларів, штат співробітників налічував понад 2700 осіб.line

Lenovo – китайска багатонаціональна технологічна компанія із штаб-квартирою у Пекіні, Китай та Моррисвілі, Північна Кароліна. Він розробляє, пропонує та виробляє персональні ком’ютери, планшетні комп’ютери, смартфони, робочі станції, сервери, системи зберігання даних, СМАРТ-телевізори. З 2013 року Lenovo є найкрупнішим постачальником персональних комп’ютерів за об’ємом продажу. Lenovo представлений більш ніж у 60 країнах світу та продає свою продукцію приблизно в 160 країнах.
line

SPP_Partner.jpgFujitsu Ltd –  японська глобальна IT-компанія, що пропонує повний спектр технологічних продуктів, рішень та послуг.  У 2015 році компанія Fujitsu стала четвертим, за величиною, постачальником IT -послуг за об’мом продажу(після IBM, HP та Accenture).  Працює на глобальному рівні, має дочірні підрозділи у всьому світі – 159,000 співробітників подтримують клінтів більш ніж у 100 країнах світу.

 line

ibm-partner

IBM (International Business Machines) один з найкрупніших у світі виробникіфв та постачальників апартного обладнання, а також ІТ-сервісів та консалтингових послуг.

line

Micro Focus International plc багатонаціональна компанія, яка працює в сфері програмного забезпечення та інформаційних технологій, знаходиться у Ньюбері, Баркшир, Англія. Фірма надає програмне забезпечення та консультації. Компанія котирується на Лондонській фондовій біржі і є складовою частиною індексу FTSE 100.

line

Apple — американська корпорація, виробник персональних та планшетних коп’ютеріваудіоплеєрів, телефонів та програмного забезпечення. Один із піонерів у сфері персональних комп’ютерів та сучасних багатозадачних операційних систем з графічним інтерфейсом. Штаб-квартира — у Купертино, штат Каліфорнія. Завдяки інноваційним технологіям та естетичному дизайну, корпорація Apple створила в індустрії споживчої електроніки унікальну репутацію, яку можна порівняти з культом. Є першою американською компанією, чия капіталізація перевищила 1 трлн доларів США.

line

Symantec компанія з розробки програмного забезпечення в області інформаційної безпеки і захисту інформації. Заснована в 1982 році, розташована в Купертіно, штат Каліфорнія. Є одним зі світових лідерів в області виробництва програмного забезпечення для ПК і центрів обробки даних.